Formy płatności

Za produkty zakupione w naszym sklepie możesz zapłacić bezpośrednio na nasze konto bankowe, za pośrednictwem serwisu Blue Media S.A.. Jeżeli wolisz zapłacić przy odbiorze możesz wybrać przesyłkę za pobraniem. Zamówienia realizowane są po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Przelew bankowy

Santander Bank Polska S.A.

19 1910 1048 2628 2164 6286 0001

LUNA Natalia Matysiak
ul. Myśliwiecka 47a
62-200 Gniezno

Blue Media S.A. (Shoper płatności)

Blue Media S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash. Mamy certyfikat PCI DSS i działamy zgodnie z normą ISO 27001. Nasze rozwiązania spełniają wymogi branżowych regulatorów: NBP, KNF i GIODO.

 

 

PayPo

PayPo to metoda oparta na płatnościach odroczonych, dzięki której za złożone zamówienie w sklepie internetowym możesz zapłacić z 30-dniowym opóźnieniem. Nie ponosisz dodatkowych kosztów i samodzielnie decydujesz o konkretnym dniu wpłaty w wyznaczonym terminie. PayPo nie wymaga rejestracji, a także podawania danych do konta bankowego oraz kart płatniczych. Potwierdzenie transakcji następuje poprzez wiadomość SMS, na którą w dniu realizacji zamówienia otrzymasz wygenerowany kod.

PayPo

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium